Novinky

STV GROUP převzala obchodní zastoupení společnosti BENELLI ARMI SpA

STV GROUP a.s. v roce 2022 převzala obchodní zastoupení kompletního portfolia produktů společnosti BENELLI ARMI SpA. To se týká nejenom prodeje brokovnic značky Benelli pro zákazníky z řad ozbrojených sil České republiky, Policie České republiky a dalších silových složek, ale i dodávek náhradních dílů či poskytování servisu pro brokovnice Benelli pro tyto složky.

Společnost BENELLI ARMI je největším výrobcem bojových brokovnic na světě s globálním tržním podílem více než 20 %. Její zbraně jsou zavedené a používané u ozbrojených sil a silových složek států NATO i ve třetích zemích.

Zbraně jsou modulární, lze si vybrat brokovnice různých mechanismů, délky hlavní či kapacity zásobníku, spolu s pestrým portfoliem doplňků pro řešení ruzných taktických situací včetně tzv. „breachingu“.


Poloautomatická bojová brokovnice Benelli M4 byla v roce 2000 vybrána v náročném tendru amerických ozbrojených sil jako standardní platforma pro bojové brokovnice a pouze pro americké ozbrojené síly již bylo dodáno přes 40 000 těchto zbraní, a to včetně uživatelů z řad americké námořní pěchoty nebo speciální jednotky Rangers. Tato platforma je standardní bojovou brokovnicí i dalších složek. Mezi uživatele se proto řadí francouzská GIGN, italské speciální síly, německá GSG9, švýcarské speciální síly nebo britské speciální síly (SAS, SBS, Royal Marines).

V roce 2019 Benelli uspělo v tendrech NATO Support and Procurement Agency na kompletní přezbrojení francouzské a portugalské armády a v roce 2022 dochází k přezbrojení australské armády právě na Benelli M4. Portfolio společnosti doplňují mimo jiné modely M3 s možností volby mezi poloautomatickým režimem a „pumpou“ nebo model Supernova („pumpa“).

V případě Vašeho zájmu pro Vás rádi uspořádáme prezentaci těchto zbraní s možností se s nimi
blíže seznámit, nebo Vám poskytnout jakoukoli podporu při zvažování nákupu služebních bojových
brokovnic či dodávkách náhradních dílu či servisu stávajících brokovnic ve Vašich skladech.

 

Jonn Wick ví co je ta pravá brokovnice pro akci ...

John Wick : Could you recommend anything for the end of the night? Something big, bold.

Sommelier : May I suggest the Benelli M4? Custom bolt carrier release and charging handle. Textured grips, should your hands get... wet. An Italian classic.

John Wick : Dessert?

Sommelier : Dessert. The finest cutlery. All freshly stoned. Shall I have everything sent to your room?

John Wick : Yes. Thank you.

Sommelier : Excellent. Mr. Wick? Do enjoy your party.

 

 

 


 


Soubory ke stažení


Fotoalbum